Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB15-30GM60-A2-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBB15-30GM60-A2-V1
NBB15-30GM60-A2-V1  4283 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Установка: заподлицо
  • Полярність виходу: DC
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм (-25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F))
    0 .. . 11,4 мм (-40 ... -25 ° C (-40 ... -13 ° F))
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,75
  • Робоче напруга: 10 .. 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 25 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1000 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus , Загального призначення
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Тип підключення: роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 30 мм