Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB15-U1-A2-T
  • Індуктивні датчики
  • NBB15-U1-A2-T
NBB15-U1-A2-T  4795 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,33
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,74
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь < /sub>: 0,41
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1230 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Затвердження UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 100 ° C (-13 ... 212 ° F)
  • Тип підключення: гвинтові клеми
  • Перетин жил: макс. 2,5 мм 2