Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB15-U2K-N0
  • Індуктивні датчики
  • NBB15-U2K-N0
NBB15-U2K-N0  6552 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм
  • Фактична робоча відстань: 13,5 ... 16,5 мм тип. 15 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,33
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,31
  • Зменшення коефіцієнт r 304 : 0,74
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i 1 k Ом)
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: так
  • Захист від короткого замикання: так
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 100 ° C (-13 ... 212 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 100 ° C (-40 ... 212 ° F) )
  • Тип підключення: гвинтові клеми.
    момент затягування 1,2 Нм + 10%
  • Поперечний переріз жили: до 2,5 мм 2