Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB2-12GM30-E2-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBB2-12GM30-E2-V1
NBB2-12GM30-E2-V1  4788 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально розімкнений (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 2 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...1,62 мм.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,2
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 10%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • MTTF d: 2690 a
  • Час польоту (TM): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: CCC схвалення / маркування не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Підключення тип: роз'єм M12 x 1 , 4-контактний
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 12 мм