Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB2-8GM30-E2-10M
  • Індуктивні датчики
  • NBB2-8GM30-E2-10M
NBB2-8GM30-E2-10M  4771 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP.
  • Номінальна робоча відстань: 2 мм
  • Установка: заподлицо
  • Вихідна полярність: DC.
  • Гарантована робоча відстань: 0...1,62 мм.
  • Виконавчий елемент: низьковуглецева сталь, наприклад 1.0037, SR235JR (раніше St37-2) < BR> 8 мм x 8 мм x 1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,75
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,45
  • Тип виводу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 5 ... 30 У
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 1,5 В
  • Робочий струм: 0 ... 100 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,2 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 10 мА
  • Час затримки до готовності: до 100 мс
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 960 a
  • < li> Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%.
  • Сертифікат UL: внесений до списку cULus, універсальний, клас 2 Джерело живлення
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • < li> Температура навколишнього середовища: -40 ... 85 ° C (-40 .. 185 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F )
  • Тип підключення: кабель PVC, 10 м
  • Поперечний переріз жили: 0,14 мм 2