Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB20-L2-A2-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBB20-L2-A2-V1
NBB20-L2-A2-V1  4692 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 20 мм
  • Установка: заподлицо
  • Полярність виходу: DC
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 16,2 мм
  • Фактична робоча відстань: 18 ... 22 мм
  • Коефіцієнт зменшення r < sub> Al : 0,33
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,31
  • Коефіцієнт зменшення r 304 < /sub>: 0,74
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,41
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоче напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Затримка до готовності: 80 мс
  • Індикатор робочої напруги : світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1289 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0 %
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Клас захисту: II
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus , Загального призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою до 36 В