Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB20-L2-B3-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBB20-L2-B3-V1
NBB20-L2-B3-V1  119575 - 2 - trade-control.com.ua NBB20-L2-B3-V1  119575 - 2 - trade-control.com.ua
NBB20-L2-B3-V1  119575 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: програмований нормально відкритий / закритий (NO / NC)
  • Тип виходу: AS-інтерфейс
  • Номінальна робоча відстань: 20 мм
  • < li> Установка: заподлицо
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 16,2 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,33
  • Зменшення коефіцієнт r Cu : 0,31
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,74
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0.41
  • Тип вузла: Стандартний вузол
  • Специфікація AS-інтерфейсу: V2.1
  • Необхідна головна специфікація: більше V2 .1
  • Тип виходу: 2-провідний.
  • Робоча напруга: 26,5...31,9 В через систему шин AS-i.
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Струм холостого ходу: до 40 мА
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: подвійний світлодіод, жовтий
  • Індикатор помилки: подвійний світлодіод, червоний
  • MTTF d : 1330 a
  • Час місії ( T M ): 20 a
  • Діагностичне покриття (DC ): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • < li> Сертифікат CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою до 36 В