Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB20-U1-UU
  • Індуктивні датчики
  • NBB20-U1-UU
NBB20-U1-UU  126197 - 2 - trade-control.com.ua NBB20-U1-UU  126197 - 2 - trade-control.com.ua
NBB20-U1-UU  126197 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий / закритий (NO / NC)
  • Тип виходу: двопровідний
  • Номінальна робоча відстань: 20 мм
  • Встановлення : заподлицо.
  • Полярність виходу: AC / DC
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 16,2 мм
  • Фактична робоча відстань: 18 ... 22 мм < /li>
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,77
  • Коефіцієнт зменшення r Fe : 1
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь < /sub>: 0,43
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Частота перемикання: AC, 0 ... 30 Гц
    DC, 0 ... 100 Гц < /li>
  • Гістерезис: 1...10 тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: припускає зворотну полярність.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 5 В (тип. 2 В), постійний струм
    до 8 В (тип. 3 В) Змінний струм < /li>
  • Короткочасний струм
    (20 мс, 0,1 Гц): 0 ... 3000 мА
  • Робочий струм: 5 ... 500 мА
  • Струм у вимкненому стані: до 1,5 мА
  • Затримка до готовності: до 300 мс
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод , жовтий
  • Індикатор помилки: блимає під час навантаження по струму
  • MTTF d : 540 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Номінальна робоча напруга: 24 ... 250 В постійного струму / 24 ... 230 В змінного струму
  • Робоча напруга: 20 ... 300 В постійного струму / 20 ... 253 В AC
  • Клас захисту: II
  • Сертифікат UL: внесений у список cULus, загального призначення «Лише для використання в додатках NFPA 79» Для захисту від надструмів встановіть запобіжник з номінальним струмом макс. 3 А і мінімум 300 В змінного / постійного струму
  • Сертифікат CCC: Ue 75VDC - 250VDC Ue 75VAC - 230VAC
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: клемний відсік
    момент затягування 1,2 Нм + 10%
  • Поперечний переріз жили: до 2,5 мм 2