Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB4-12GM30-E2
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBB4-12GM30-E2
NBB4-12GM30-E2  4340 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 4 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 3,24 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,35
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкA
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Затримка до готовності: до 20 мс
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 1770 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Сертифікат CSA: внесено до списку cCSAus, загального призначення
  • Сертифікат CCC : Сертифікат / маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Перетин жили: 0,14 мм 2