Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB4-12GM50-E0-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBB4-12GM50-E0-V1
NBB4-12GM50-E0-V1  5362 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: NPN
  • Номінальна робоча відстань: 4 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 3,24 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,39
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,35
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,75
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь < /sub>: 0,49
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 1679 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: Включено до списку cCSAus, універсальне
  • Затвердження CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: Роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня : PBT
  • Діаметр корпусу: 12 мм