Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB5-18GM50-E2-T-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBB5-18GM50-E2-T-V1
NBB5-18GM50-E2-T-V1  5204 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 5 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: DC.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 4,05 мм
  • Виконавчий елемент: низьковуглецева сталь, наприклад 1.0037, SR235JR (раніше St37-2) < BR> 18 мм x 18 мм x 1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,4
  • Робоча напруга : 10 ... 30 В
  • Гістерезис: 0,04 ... 1,15 мм
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Стійкість до перевантаження: так
  • Захист від обриву дроту: так
  • Індуктивний захист від перенапруги: так
  • Придушення перенапруги: так
  • Пульсації: 10%
  • Падіння напруги: до 2,5 В
  • Повторюваність: 0,15 мм
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у закритому стані: 0,01 мА
  • Струм холостого ходу: до 7 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 1935 a
  • Час місії (T M < /sub>): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 100 ° C (-13 ... 212 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 100 ° С (-40 ... 212 ° F)
  • Тип підключення: Роз'єм M12 x 1, 3-контактний
  • Матеріал корпусу: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня : PBT
  • Діаметр корпусу: 18 мм