Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB5-18GM50-E2-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBB5-18GM50-E2-V1
NBB5-18GM50-E2-V1  4208 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 5 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: DC
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 4,05 мм (-25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F))
    0 ... 3,8 мм (-40 ... -25 ° C (-40 ... -13 ° F))
  • Знижувальний коефіцієнт r Al : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Робоча напруга : 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 20 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 1740 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Клас захисту : II
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC для продуктів не потрібно номінальне до 36 В
  • Тип підключення: Роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 18 мм.