Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBB8-30GM60-I3
  • Індуктивні датчики
  • NBB8-30GM60-I3
NBB8-30GM60-I3  233076 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Тип виходу: аналоговий струмовий вихід
  • Установка: заподлицо
  • Полярність виходу: постійний струм
  • Діапазон вимірювання: 3 ... 8 мм
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 15 ... 30 В постійного струму
  • Струм холостого ходу: до 12 мА
  • Тип виходу: 0 ... 20 мА
  • Нахил вихідний характеристики: 4 мА / мм
  • Помилка лінійності: до ± 5% від повної шкали
  • Резістор навантаження: до 500 Ом
  • Температурний дрейф: до ± 0,15% / K від виміряного значення.
  • Залишкова пульсація: ± 125 мкA
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з рейтингом до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Поперечний переріз жили: 0,75 мм 2