Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN12-18GM50-E2-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBN12-18GM50-E2-V1
NBN12-18GM50-E2-V1  4369 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 12 мм
  • Встановлення: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: DC.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 9,72 мм (-25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F))
    0 ... мм (-40 ... -25 ° C (-40 ... -13 ° F))
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Робоча напруга: 10 ... 30 У
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 10 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 1570 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: Включено до списку cCSAus, універсальне
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Тип підключення: Роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня : PBT
  • Діаметр корпусу: 18 мм