Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN12-18GM50-E2-V1-M1
  • Індуктивні датчики
  • NBN12-18GM50-E2-V1-M1
NBN12-18GM50-E2-V1-M1  233170 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 233170
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 12 мм
  • Встановлення: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: DC.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 9,72 мм
  • Виконавчий елемент: низьковуглецева сталь, наприклад 1.0037, SR235JR (раніше St37-2 )
    36 мм x 36 мм x 1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,5
  • Вихід тип : 3-провідний
  • Робоча напруга: 7 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 4 мкA при 25 ° C
  • Струм живлення без навантаження: до 10 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1484 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus, загального призначення, джерело живлення класу 2
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В