Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN12-18GM50-E2-Y241317
  • Індуктивні датчики
  • NBN12-18GM50-E2-Y241317
NBN12-18GM50-E2-Y241317  126269 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 126269
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 12 мм
  • Встановлення: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 9,72 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 10 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод всіх напрямків, жовтий
  • MTTF < sub> d : 1570 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Схвалення CSA: Внесено до списку cCSAus, універсальне
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номіналом до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Перетин жили: 0,34 мм 2
  • Матеріал корпусу: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 18 мм