Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN15-30GM50-E2-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBN15-30GM50-E2-V1
NBN15-30GM50-E2-V1  4214 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Встановлення: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: DC.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм (-25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F))
    0 ... 11,4 мм (-40...-25°C (-40...-13°F))
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,8
  • Робоча напруга: 10 . .. 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 20 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 1803 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Сертифікат UL : Включено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: Включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • < li> Схвалення CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібно для продуктів з рейтингом до 36 В
  • Тип підключення: роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Корпус матеріал: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 30 мм