Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN15-30GM60-I3
  • Індуктивні датчики
  • NBN15-30GM60-I3
NBN15-30GM60-I3  233182 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Тип виходу: аналоговий струмовий вихід.
  • Встановлення: не заподліцо.
  • Полярність виходу: постійний струм.
  • Діапазон вимірювання: 5 ... 15 мм
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 15 ... 30 В постійного струму
  • Струм живлення без навантаження: до 12 мА
  • Тип виходу: 0 ... 20 мА
  • Нахил вихідний характеристики: 2 мА / мм Помилка лінійності: до ± 5% від повної шкали
  • Навантажувальний резистор: до 500 Ом
  • Температурний дрейф: до ± 0,15%/K від виміряного значення.
  • Залишкова пульсація: ± 125 мкA
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з рейтингом до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Поперечний переріз жили: 0,75 мм 2