Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN3-F25L-E2-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBN3-F25L-E2-V1
NBN3-F25L-E2-V1  4108 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально розімкнений (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 3 мм
  • Встановлення: прихований монтаж < /li>
  • Полярність виходу: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...2,43 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 1
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1,2
  • Тип виходу: 3-провідний < /li>
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: всі з'єднання
  • Захист від короткого замикання: пульсуючий
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий Струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 25 мА
  • Затримка до готовності: до 500 мс
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • Сертифікат UL: Включено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібно для продуктів з рейтингом до 36 В