Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN30-FPS-UU
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBN30-FPS-UU
NBN30-FPS-UU  6286 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий / закритий (NO / NC)
  • Тип виходу: двопровідний
  • Номінальна робоча відстань: 30 мм
  • Встановлення : не заподлицо.
  • Вихідна полярність: AC/DC.
  • Гарантована робоча відстань: 0...24,3 мм.
  • Виконавчий елемент: низьковуглецева сталь, наприклад 1.0037, SR235JR (раніше St37-2)
    90 мм x 90 мм x 1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,2
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,1
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,2
  • Тип виходу: 2-провідний.
  • Робоча напруга: 20 ... 265 В змінного / постійного струму.
  • Частота перемикання: 0 ... 25 Гц
  • Гістерезис: 0,05 ... 7,26 мм
  • Захист від зворотної полярності: так
  • Захист від короткого замикання: ні
  • Стійкість до перевантаження: ні
  • Захист від обриву дроту: так
  • Індуктивний захист від перенапруги: так < /li>
  • Придушення перенапруги: так
  • Падіння напруги: до 8 В
  • Повторюваність: 0,75 мм
  • Робочий струм: 5 ... 300 мА
  • Затримка до готовності: до 100 мс
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • < li> MTTF d : 1730 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 85 ° С ° C (-13 ... 185 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: гвинтові клеми
  • Перетин жили: до 2,5 мм 2