Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN4-12GM35-A2-V1-M1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBN4-12GM35-A2-V1-M1
NBN4-12GM35-A2-V1-M1  233272 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова.
  • Тип виходу: PNP.
  • Номінальна робоча відстань: 4 мм.
  • Установка: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...3,24 мм.
  • Виконавчий елемент: низьковуглецева сталь, наприклад 1.0037, SR235JR (раніше St37-2)
    12 мм x 12 мм x 1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,5
  • Тип виходу: 4- дріт
  • Робоча напруга: 7 ... 30 У
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 4 мкA при 25 ° C
  • Струм живлення без навантаження: до 10 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 1484 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Сертифікат UL: внесений до списку cULus, загального призначення, джерело живлення класу 2
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • E1 Типова роздільна здатність: 10R-04
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 12 мм