Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN4-12GM50-E2-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBN4-12GM50-E2-V1
NBN4-12GM50-E2-V1  4357 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 4 мм
  • Установка: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 3,24 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,8
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Повторюваність: до 0,01 мм
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у закритому стані: 0 ... 0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 17 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 990 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Сертифікат UL : Зареєстровано в cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: Включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з рейтингом до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: Роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Корпус матеріал: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня: PBT.
  • Діаметр корпусу: 12 мм.