Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN4-F25-E8-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBN4-F25-E8-V1
NBN4-F25-E8-V1  126324 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: 2 нормально відкритих (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 4 мм
  • Установка: заподлицо монтируемый
  • Вихідна полярність: DC
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 3,24 мм
  • Фактична робоча відстань: 3,6 ... 4,4 мм тип.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 1
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1,1
  • Тип виходу: 3-провідний < /li>
  • Робоча напруга : 10 ... 30 В постійного струму
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2,5 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 22,5 мА
  • Затримка до готовності: до 100 мс
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод , зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 860 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібно для продуктів з номінальною напругою до 36 В