Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN40-L2-A2-V1-M
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NBN40-L2-A2-V1-M
NBN40-L2-A2-V1-M  5041 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова.
  • Тип виходу: PNP.
  • Номінальна робоча відстань: 40 мм.
  • Установка: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 32,4 мм
  • Фактична робоча відстань: 36 ... 44 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,34
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0 ,81
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,4
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 60 В постійного струму.
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 680 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%