Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN40-U1-A2
  • Індуктивні датчики
  • NBN40-U1-A2
NBN40-U1-A2  4765 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова.
  • Тип виходу: PNP.
  • Номінальна робоча відстань: 40 мм.
  • Установка: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 32,4 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,31
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,74
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь < /sub>: 0,39
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • Затримка до готовності: 80 мс
  • Індикатор робочої напруги : світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1057 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0 %
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • CCC Допуск: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 85 ° C ( -13 ... 185 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: гвинтові клеми < /li>
    момент затягування 1,2 Нм + 10%
  • Поперечний переріз жили: до 2,5 мм 2