Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN40-U1L-A2-M
  • Індуктивні датчики
  • NBN40-U1L-A2-M
NBN40-U1L-A2-M  233255 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 233255
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова.
  • Тип виходу: PNP.
  • Номінальна робоча відстань: 40 мм.
  • Установка: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 32,4 мм
  • Фактична робоча відстань: 36 ... 44 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,39
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,37
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0 ,75
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,45
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 10 .. 60 В Постійний струм
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 0,01 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • Затримка до готовності: 120 мс
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1030 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0 %
  • Клас захисту: II
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, загального призначення
  • < li> Типове схвалення E1: 10R-047189
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення : гвинтові клеми
    момент затягування 1,2 Нм + 10%
  • Поперечний переріз жили: до 2,5 мм 2