Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN40-U1LK-N0
  • Індуктивні датчики
  • NBN40-U1LK-N0
NBN40-U1LK-N0  233259 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 233259
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Номінальна робоча відстань: 40 мм
  • Встановлення: не заподлицо < /li>
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 32,4 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,41
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,38
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,75
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,46
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i прибл. 1 кОм Ом) < /li>
  • Гістерезис: 2...20 тип. 10%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: так
  • Індикатор стану перемикання: Світлодіод, жовтий
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Температура навколишнього середовища: -25...100°C (-13...212°F)
  • Температура зберігання: -40...100°C (-40...212°F) )
  • Тип підключення: гвинтові клеми
    момент затягування 1,2 Нм + 10%
  • Поперечний переріз жили: до 2,5 мм 2 , довжина знятої ізоляції: 7 мм
  • Приєднання (з боку системи): гвинтові клеми, кабельне введення M20 x 1,5, корисна довжина різьблення 9,1 мм, глибина загвинчування макс. 9,1 мм