Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN50-L2K-E2-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBN50-L2K-E2-V1
NBN50-L2K-E2-V1  233289 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 233289
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 50 мм
  • Встановлення: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...40,5 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,49
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,78
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,55
  • Тип виходу: 3- провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Частота перемикання: 0 ... 40 Гц
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • Затримка до готовності: 80 мс
  • Індикатор робочої напруги : світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 929 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0 %
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CCC : схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В