Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN7-12GM35-E3-V1
  • Індуктивні датчики
  • NBN7-12GM35-E3-V1
NBN7-12GM35-E3-V1  4546 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 7 мм
  • Встановлення: не заподлицо < /li>
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 5,67 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,48
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,72
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 100 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 15 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод всіх напрямків, жовтий
  • MTTF < sub> d : 1770 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Схвалення CSA: Внесено до списку cCSAus, універсальне
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номіналом до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C ... 158 ° F)
  • Тип підключення: Роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: латунь, нікельована.
  • Чутлива поверхня : PBT
  • Діаметр корпусу: 12 мм