Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN8-18GK50-E2
  • Індуктивні датчики
  • NBN8-18GK50-E2
NBN8-18GK50-E2  4219 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 8 мм
  • Установка: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 6,48 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 3280 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus , Загального призначення
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 .. . 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м.
  • Перетин жили: 0,34 мм 2
  • Матеріал корпусу: PBT.
  • Чутлива поверхня: PBT.
  • Діаметр корпусу: 18 мм.