Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCB1,5-18GM60-E2-D
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NCB1,5-18GM60-E2-D
NCB1,5-18GM60-E2-D  4371 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально розімкнений (NO)
  • Тип виходу: PNP.
  • Номінальна робоча відстань: 1,5 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 1,22 мм
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,5
  • Тип виходу Двигун: 3-провідний.
  • Робоча напруга: 10 ... 60 В постійного струму.
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2,5 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 10 мА
  • Робочий тиск: 350 бар (5076,4 psi)
  • Середній час безвідмовної роботи d : 1240 a < /li>
  • Час роботи (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Сертифікат CSA: внесений до списку cCSAus, загального призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікований китайською обов'язковою сертифікацією (CCC).
  • Температура навколишнього середовища: -35 ... 80 ° С ° C (-31 ... 176 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Перетин жили: 0,34 мм 2