Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCB10-30GM40-N0-10M
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NCB10-30GM40-N0-10M
NCB10-30GM40-N0-10M  6515 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Гарантована робоча відстань: 0...8,1 мм
  • Фактична робоча відстань: 9...11 мм тип.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,35
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,75
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i < /sub> приблизно 1 кОм Ом)
  • Частота перемикання: 0 ... 200 Гц
  • Гістерезис: 1 ... 15 тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: так
  • Індикатор стану перемикання: Світлодіод всіх напрямків, жовтий
  • MTTF d : 1870 a
  • Час польоту (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • EAC відповідність: TR CU 012/ 2011
  • Сертифікат CSA: включено до списку cCSAus, загального призначення
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 100 ° C (-13 ... 212 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 100 ° C (-40 ... 212 ° F)
  • Тип підключення: кабель PVC, 10 м
  • Перетин жили: 0,75 мм 2