Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCB15-30GM40-N0-5M
  • Індуктивні датчики
  • NCB15-30GM40-N0-5M
NCB15-30GM40-N0-5M  6541 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Встановлення: майже заподлицо < /li>
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм
  • Фактична робоча відстань: 13,5 ... 16,5 мм тип.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,33
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,29
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,76
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i < /sub> приблизно 1 ком Ом)
  • Гістерезис: 1 ... 15 тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: так
  • Індикатор стану перемикання: Світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 3068 a
  • Час польоту (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Відповідність EAC: TR CU 012/2011 < /li>
  • Сертифікат CSA: включений до списку cCSAus, універсальний
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 100 ° C (-13 ... 212 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 100 ° C (-40 ... 212 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 5 м
  • Перетин жили: 0,75 мм 2