Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCB15-30GM50-Z4-V1
  • Індуктивні датчики
  • NCB15-30GM50-Z4-V1
NCB15-30GM50-Z4-V1  4566 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: двопровідний
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r < sub> Cu : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,7
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,5
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Робоча напруга: 3,5 ... 30 В
  • Частота перемикання: 500 Гц
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: зворотна полярність-провідна.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3,5 В
  • Температурний дрейф: ± 15%
  • Робочий струм : 2 ... 100 мА
  • Струм у вимкненому стані: тип. 0,8 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • Індикатор передаварійного стану: світлодіод, червоний
  • Точка перемикання контролю стійкості: 0,8 с r ... 0,9 з r
  • MTTF d : 1390 a
  • Час місії ( T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus , Загального призначення
  • < li> Сертифікат CSA: внесено до списку cCSAus, Загальний вигляд
  • Сертифікат CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В