Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCB4-12GM35-Z5
  • Індуктивні датчики
  • NCB4-12GM35-Z5
NCB4-12GM35-Z5  4506 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: двопровідний
  • Номінальна робоча відстань: 4 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 3,24 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,49
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,47
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,76
  • Тип висновку: 2-дрот
  • Робоча напруга: 3,5 ... 30 В
  • Захист від зворотної полярності: зворотна полярність-провідна
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3,5 В
  • Температурний дрейф: ± 15%
  • Робочий струм: 2 ... 100 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0,4 ... 0,6 мА тип. 0,5 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Сертифікат CSA : Включено до списку cCSAus, універсальне
  • Схвалення CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (- 13 ... 158 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Поперечний переріз жили: 0,34 мм 2