Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCN100-F23-E2-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NCN100-F23-E2-V1
NCN100-F23-E2-V1  4091 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 100 мм
  • Встановлення: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...81 мм
  • Фактична робоча відстань: 90...110 мм тип.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,37
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,35
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 1
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0,47
  • Тип виходу: 3-провідний < /li>
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Частота перемикання: 0 ... 10 Гц
  • Гістерезис: тип. 8%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • Затримка до готовності: до 90 мс
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 911 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%