Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCN12-18GM50-Z4
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NCN12-18GM50-Z4
NCN12-18GM50-Z4  4486 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально розімкнений (NO)
  • Тип виходу: двопровідний
  • Номінальна робоча відстань: 12 мм
  • Установка: без -flush
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 9,1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,75
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь < /sub>: 0,55
  • Робоча напруга: 3,5 ... 30 В
  • Гістерезис : тип. 3%
  • Захист від зворотної полярності: зворотна полярність-провідна.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3,5 В
  • Температурний дрейф: ± 15%
  • Робочий струм : 2 ... 100 мА
  • Струм у вимкненому стані: тип. 0,8 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • Індикатор передаварійного стану: світлодіод, червоний
  • Точка перемикання контролю стійкості: 0,8 с r ... 0,9 s r
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Схвалення CSA: внесено до список cCSAus, загальне призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібно для продуктів з номіналом до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Температура зберігання: -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Поперечний переріз жили: 0,34 мм 2
  • Матеріал корпусу: нікельована латунь.
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Діаметр корпусу: 18 мм