Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCN25-F35-A2-250-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NCN25-F35-A2-250-V1
NCN25-F35-A2-250-V1  4681 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 25 мм
  • Установка: прихований монтаж
  • < li> Полярність виходу: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...20 мм.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,6 ... 1
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Кут установки: алюміній
  • Корпус підсилювача: нержавіюча сталь
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: 0,3 ... 5 тип. 2%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Затримка до готовності: до 20 мс
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 7515 a
  • Час виконання завдання (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення , Джерело живлення класу 2
  • Сертифікат CCC: Сертифікат / маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: 0 ... 250 ° C (32 .. 482 ° F)
  • Тип підключення: Штекер M12 x 1, 4-контактний
  • Версія кабелю: кабель PFA, з бронею з нержавіючої сталі
  • Поперечний переріз жили: 3 x 0,34, екранований
  • Матеріал корпусу: PTFE / Al / 1.4305 / AISI 303
  • Чутлива поверхня : PTFE
  • Ступінь захисту: підсилювач IP67
    датчик IP40
  • Довжина кабелю: L = 10 м
  • Примітка: - підсилювач 0 ° C ... 70 ° C
    - r 1.4305 зав. від товщини вимірювальної пластини d:
    r 1.4305 = 1 для d < 1 мм