Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCN50-FP-W-P1
  • Індуктивні датчики
  • NCN50-FP-W-P1
NCN50-FP-W-P1  6208 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий / закритий (NO / NC)
  • Тип виходу: двопровідний
  • Номінальна робоча відстань: 50 мм
  • Встановлення : не заподлицо.
  • Полярність виходу: змінний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 40,5 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,85
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Робоча напруга: 20 ... 253 В змінного струму.
  • Частота перемикання: 0 ... 20 Гц
  • Гістерезис: тип. . 3%
  • Захист від короткого замикання: ні
  • Падіння напруги: до 5 В тип. 4 В
  • Короткочасний струм
    (20 мс, 0,1 Гц): макс. 4000 мА
  • Робочий струм: 5 ... 500 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0,3 ... 1 мА тип. 0,7 мА
  • Затримка до готовності: до 100 мс
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: сертифіковано Китайською обов'язковою сертифікацією (CCC)
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: гвинтові клеми
  • Перетин жили: до 2, 5 мм 2
  • Матеріал корпусу: PBT
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Ступінь захисту: IP68
  • Примітка: 1) У діапазоні температур нижче 0 ° C допустима робоча напруга U b 80 ... 253 В
    Запобіжник до 2 A (швидкодіючий) згідно з IEC 60127-2, лист 1