Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCN50-FP-Z2-P1
  • Індуктивні датчики
  • NCN50-FP-Z2-P1
NCN50-FP-Z2-P1  4599 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий / закритий (NO / NC)
  • Тип виходу: двопровідний
  • Номінальна робоча відстань: 50 мм
  • Установка : не заподлицо.
  • Полярність виходу: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 40,5 мм
  • Фактична робоча відстань: 45 .. 55 мм тип.
  • Коефіцієнт зменшення r Al: 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu: 0,35< /li>
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,8
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 60 В
  • Переключення частота: 0 ... 80 Гц
  • Гістерезис: 0 ... 20 тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: допускає зворотний полярність.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 6 В
  • Робочий струм: 2 ... 200 мА
  • < li>Тік у закритому стані: 0,4 ... 1 мА тип. 0,6 мА
  • Затримка до готовності: до 300 мс
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод , жовтий
  • Сертифікат UL: внесений до списку cULus, загального призначення
  • Сертифікат CSA : Включено до списку cCSAus, універсальний
  • Схвалення CCC: Сертифіковано Обов'язковою сертифікацією Китаю ( CCC)
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Температура зберігання: -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: гвинтові клеми
  • Поперечний переріз жили: до 2,5 мм 2