Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NCN50-FP-Z2-P1-Y804772
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NCN50-FP-Z2-P1-Y804772
NCN50-FP-Z2-P1-Y804772  233352 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 233352
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Номінальна робоча відстань: 50 мм
  • Встановлення: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...40,5 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,35
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,8
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 60 В
  • < li> Частота перемикання: 0...80 Гц
  • Гістерезис: 0...20 тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: припускає зворотну полярність.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 6 В
  • Робочий струм: 2 ... 200 мА до 70 ° C (158 ° F )
    2 ... 100 мА вище 70 ° C (158 ° F)
  • Струм у вимкненому стані: 0,4 ... 1 мА тип. 0,6 мА
  • Затримка до готовності: до 300 мс
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus, загального призначення < /li>
  • Сертифікат CSA : Включено до списку cCSAus, універсальне
  • Схвалення CCC: Сертифіковано Китайською обов'язковою сертифікацією (CCC)
  • Температура довкілля: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: гвинтові клеми
  • Поперечний переріз жили: до 2,5 мм 2