Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NEN10-12GM50-E0
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NEN10-12GM50-E0
NEN10-12GM50-E0  5151 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: NPN
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Встановлення: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: DC
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 8,1 мм
  • Виконавчий елемент: низьковуглецева сталь, наприклад 1.0037, SR235JR (раніше St37- 2)
    30 мм x 30 мм x 1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r Cu < /sub> : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,75
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0, 45
  • Вихід тип: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Гістерезис: 0,06 ... 1 мм
  • Захист від зворотної полярності: так
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Стійкість до перевантаження: так
  • Захист від обриву дроту: так
  • Придушення перенапруги: так
  • Пульсації: 10%
  • Падіння напруги: до 2
  • Повторюваність: 0,3 мм.
  • Робочий струм: 0...200 мА, вище 70°C макс. 150 мА
  • Струм у вимкненому стані: до 10 мкA
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • < li> MTTF d : 1740 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Відповідність EAC: TR CU 020/2011
  • Сертифікат UL: cULus Включено до списку, універсальне
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F)
  • Температура зберігання: -40 .. 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: кабель PUR, 2 м
  • Поперечний переріз жили: 0,34 мм 2