Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NEN40-30GM60-E2-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NEN40-30GM60-E2-V1
NEN40-30GM60-E2-V1  4470 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 40 мм
  • Встановлення: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 32,4 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,36
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,32
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,69
  • Тип висновку: 3-дрот
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,1 мА тип. 0,1 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 10 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 211 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%