Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ10-22-NG-5M
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NJ10-22-N-G-5M
NJ10-22-N-G-5M  6387 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Встановлення: не заподлицо < /li>
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 8,1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,85
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i прибл. 1 кОм Ом)
  • Частота перемикання: 0 ... 2000 Гц
  • Гістерезис: тип. 3%
  • MTTF d: 4560 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%