Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ10-30GK-N-5M
  • Індуктивні датчики
  • NJ10-30GK-N-5M
NJ10-30GK-N-5M  126453 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 126453
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 8,1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r < sub> Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,85
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i приблизно 1 кОм Ом)
  • Частота перемикання: 0 ... 300 Гц
  • Відповідність EAC : TR CU 012/2011
  • Сертифікат UL: включений до списку cULus, універсальний
  • Сертифікат CSA: включений до списку cCSAus, універсальний
  • Температура довкілля: - 25...100°C (-13...212°F)