Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ10-30GK-SN-10M
  • Індуктивні датчики
  • NJ10-30GK-SN-10M
NJ10-30GK-SN-10M  6454 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнута (NC)
  • Тип виходу: NAMUR з функцією безпеки.
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Установка: заподлицо
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 8,1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,85
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i близько 1 кОм Ом)
  • Частота перемикання: 0 ... 300 Гц
  • Рівень безпеки (SIL): SIL 3
  • MTTF d : 11850 a
  • Час польоту (TM): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%.
  • Відповідність EAC: TR CU 012/2011
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Температура довкілля: -50 ... 100 ° C (-58 ... 212 ° F)
  • Перетин жили: 0,75 мм <з вгору> 2 < /li>