Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ10-30GKK-N
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NJ10-30GKK-N
NJ10-30GKK-N  6388 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 8,1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r < sub> Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,85
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i приблизно 1 кОм Ом)
  • Частота перемикання: 0 ... 300 Гц
  • MTTF < sub> d : 4560 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Сертифікат UL: cULus включено до списку, загальне призначення
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Температура навколишнього середовища: - 25 ... 100 ° C (-13 ... 212 ° F)
  • Тип підключення: клемний відсік
  • Перетин жили: до 2,5 мм 2 , довжина зачищеної ізоляції : 7 мм
  • Підключення (з боку системи): кабельне введення M16 x 1,5 на задній стороні датчика та збоку,
    корисна довжина різьблення на задній стороні датчика 5,5 мм / збоку 7,5 мм