Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ10-30GM-N
  • Індуктивні датчики
  • NJ10-30GM-N
NJ10-30GM-N  6391 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 8,1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r < sub> Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,85
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i близько 1 кОм Ом)
  • Робоча напруга: 5 ... 25 В
  • Частота перемикання : 0 ... 300 Гц
  • Гістерезис: 3%