Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ10-30GM50-A2-V1
  • Індуктивні датчики
  • NJ10-30GM50-A2-V1
NJ10-30GM50-A2-V1  5035 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Установка: заподлицо
  • Полярність виходу: DC.
  • Гарантована робоча відстань: 0...8,1 мм
  • Фактична робоча відстань: 9...11 мм тип. 10 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,2
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,15
  • Зменшення коефіцієнт r 304 : 0,6
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 60 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 400 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 15 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, задній
  • MTTF d : 1190 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%