Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ15-30GK-SN
  • Індуктивні датчики
  • NJ15-30GK-SN
NJ15-30GK-SN  6456 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR з функцією безпеки
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Встановлення: без промивання
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,85
  • Тип виводу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i близько 1 кОм Ом)
  • Рівень повноти безпеки (SIL): SIL 3
  • MTTF d : 11850 a
  • Час місії (TM): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%.
  • Відповідність EAC: TR CU 012/2011
  • Сертифікат UL: внесений до списку cULus, загального призначення
  • Температура довкілля: -40 ... 100 ° C (-40 ... 212 ° F)
  • Тип підключення: cabl е силікон, 2 м
  • Поперечний переріз жили: 0,75 мм 2